РАДІСНИХ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ!

Дата: 26.04.2019 10:25

Від щирого серця вітаю вас з Великоднем – святом духовного оновлення та відродження, чистих помислів і сподівань!

Світлий день Воскресіння Христового утверджує в наших душах віру та наповнює їх добром, радістю і любов’ю до ближніх. Великодні свята, сповнені молитвою, надією, усмішками рідних нам людей та невимовною радістю, ще раз переконують нас у тому, що без віри і любові світ неможливий.

Нехай радість пасхальних свят увійде у кожний дім, кожну родину і подарує вашим душам величний дух єднання та утвердження у вірі. Бажаю всім вам гарних свят, щастя і оновлення, яке несе у собі Великдень. Нехай Господь благословляє вас, дарує вам і вашим рідним мудрість, терпіння, любов, мир та злагоду на довгі літа!

З повагою                                     М. Желізник