«Подільська писанка»

Дата: 24.04.2019 16:15

«Кожен народ прагне ввійти до світової цивілізації зі своїм національним культурним здобутком. Для української нації достатньою є презентація навіть одним мистецьким твором – писанкою»                                                                                          Богдан Губель

Писанка - це не просто сувенір чи народна мініатюра. Адже писанка несе в собі високий заряд енергетики. Її писали лише в доброму настрої та з добрими побажаннями, щоб подарувати іншим на щастя, на здоров'я, на багатство, вкладаючи в це душу.

23 квітня Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості зібрав у себе найкращих юних писанкарів з 19 громад, 6 міст і 8 районів. Команда Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст. у складі керівника Рачинської Л.В., учениці 8 класу Сніцар Ангеліни та учениці 6 класу Овчарук Юлії  гідно представила ОТГ на обласному святі-конкурсі «Подільська писанка».

Поважне журі оцінювали великодні композиції, майстерність розпису кожного учасника та їх обізнаність у значенні символів орнаменту, знаків, кольорів.

Це було справжнє свято творчості, різноманітності задумів, різнобарв’я кольорів. Ми були горді тим, щовдало представили свою  школу, ОТГ.