Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує.

Дата: 05.04.2019 13:02

На Кам’янечинні депутата однієї із сільських рад притягнуто до відповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

За принципової позиції працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури депутата однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району визнано винуватим у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1  ст.172-6 КУпАП.

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Ольги Кравцової, правопорушення полягало в тому, що депутат сільської ради достовірно знаючи про необхідність подання електронної декларації про доходи за 2017 рік, безвідповідально поставився до покладених на нього обов’язків та несвоєчасно, без поважних на те причин, а саме 02 травня 2018 року подав на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

За вказаних обставин, місцевий суд визнав винним депутата у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 ст. 172-6 КУпАП та на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 грн., що відповідає  50 неоподатковуваним мінімумам доходів громадян.