Засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Дата: 27.03.2019 08:19

Весна у кожного викликає особливі переживання. Для когось це початок весняно-польових робіт, для когось — чудові весняні пейзажі із квітучими дерева та квітами, співом птахів…

Але є категорія людей, для яких весна завжди асоціюється із звітом про їх педагогічну діяльність, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Ці люди — педагоги, представники однієї з найголовніших професій у суспільстві. Кредо вчителя: повір у неймовірне — і зможеш зробити неможливе! Адже саме вчителі закладають фундамент майбутнього суспільства, в якому житимуть наступні покоління.

26 березня при відділі освіти , культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення Колибаївської ОТГ відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня. П’ятеро педпрацівників Колибаївського та Ходоровецького закладів освіти довели свій ріст професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, вміння забезпечити ефективність навчально-виховного процесу. Хоч би скільки не казали про труднощі вчительської професії в період незалежності, український педагог не лише устояв, а й визначив формулу Нової української школи. Побажаємо нашим педагогам нових задумів, реалізацію планів, творчих злетів та шаленого успіху!