Кам’янець-Подільська місцева прокуратура інформує

Дата: 22.03.2019 13:20

В Кам’янці-Подільському в присутності матері незаконно позбавили волі сина

18 березня, близько 19:40 години до Кам’янець-Подільського відділу поліції зателефонувала 43-річна місцева жителька і повідомила, що біля будинку незнайомі люди посадили її 19-річного сина в автомобіль і повезли в невідомому напрямку. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

Працівники поліції встановили марку, колір та номерні знаки автомобіля та з’ясували, що він поїхав у напрямку Хмельницького. І вже близько 21:30 години, в Хмельницькому, на вулиці Кам’янецькій наряд патрульної поліції зупинив розшукуваний автомобіль «Део Ланос» сірого кольору, в якому перебувало четверо підозрюваних. Як з’ясувалось — жителів Івано-Франківської області. Усіх їх затримали.

Правоохоронцям вдалося встановити, що потерпілого затримані висадили поблизу Хмельницького. Попутнім транспортом він дістався Дунаєвець, де хлопця зустріли працівники поліції і доправили додому.

Усі затримані наразі перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. По даному факту внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 146 (Незаконне позбавлення волі особи, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 5 років позбавлення волі. Наразі проводиться досудове розслідування.