ДОПОМОГА У СТВОРЕННІ НАЛЕЖНОГО ЦНАП ЗА ПІДТРИМКИ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ».

Дата: 22.03.2019 13:50

21 березня 2019 року уповноважені спеціалісти Програми «U-LEAD з Європою»  відвідали Колибаївську об’єднану територіальну громаду. Було погоджено завдання для створення чи модернізації ЦНАП із розподілом зобов’язань між Програмою та громадою.

У грудні 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 327 заявок із 22 областей України та відібрала 151 заявку для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП в число яких увійшла Колибаївська об’єднана територіальна громада.