ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 20.03.2019 08:50

Збережемо первоцвіти!

Весна – неповторна і прекрасна пора року. Зелене царство природи поступово прокидається. На прогрітих сонцем галявинах цвітуть дивовижні рослини – первоцвіти, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя, і кожен теплий сонячний промінчик доходить до самої землі. Підсніжник складчастий, підсніжник звичайний (білосніжний), сон-трава, шафран сітчастий, тюльпан дібровний, пролісок дволистий, горицвіт весняний, конвалія – це не повний перелік первоцвітів, які знаходяться на межі зникнення і занесені до Червоної книги України.

Учні Колибаївської ЗОШ взяли участь в екологічній операції «Первоцвіт», метою якої є запобігання протиправному збиранню, продажу та вивезенню за межі України рідкісних рослин. Діти розповідали про Червону книгу України, про квіти-первоцвіти, що внесені до неї, із задоволенням представляли свої вірші, оповідання, малюнки і плакати, які створили самостійно, або разом з батьками. Найбільше вразило керівників гуртків різнобарв’я дитячих творінь на таку важливу екологічну тему, як збереження ранньоквітучих квітів.

Не зривай первоцвіти, помилуйся й піди!