Жительці с. Смотрич, Колибаївської ОТГ присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 15.03.2019 11:08

У переддень жіночого свята 8 березня, відповідно до Указу Президента України від 07.12.2018 року №416/2018, народний депутат України Володимир Володимирович Мельниченко вручив посвідчення та нагрудний знак до найвищої державної нагороди для багатодітних матерів «Мати – героїня» Загородній Світлані Анатоліївні.

Це почесне звання України присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей; жінкам, які відмінно виконали свій материнський (батьківський) обов’язок щодо виховання дитини, піклування про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, поважали гідність дитини, готували її до самостійного життя та праці.

Світлана Анатоліївна відмінно виховала п’ятьох синів і чотирьох доньок.

Наші найщиріші вітання!