«Мамина масляна»

Дата: 09.03.2019 13:40

9 березня 2019р. у Княгининському СК проходив великий святковий концерт, «Мамина масляна».
     У цей чудовий день жителі села Княгинин відзначали одразу два свята: Міжнародний жіночий день та Масляну, таке незвичне поєднання яке вигадали працівники Княгининського СК неабияк здивувало та приємно вразило глядача.
   Упродовж усього вечора   функціонувала ярмарка де всіх пригощали смачними млинцями з різними начинками, запашною випічкою, смаколиками, а також гарячими напоями.

На святі з привітаннями  виступила староста села Наталя Надюк.
   Від імені голови Колибаївської ОТГ  Михайла Желізника та завідувача сільським клубом Тетяни Павлюк, привітали з святом та вручили квіти чудовим жінкам та незмінним помічницям  СК.

Святковий концерт розпочався з привітання колективу Княгинин girls, для всіх гостей , запрошених та жителів села.
   Чудовою окрасою заходу став виступ колективу "Смотрицьке  сузір’я", що  порадував усіх запальними піснями.
   Народний ансамбль української пісні "Подільське перевесло" принесли глядачам неймовірні емоції виконанням українських пісень та грою на музичних інструментах.

На концерт зібралася велика кількість глядачів,які були зачаровані усім що відбувалося на святі, чудовими піснями та чарівною музикою.