Мить із життя ОТГ.

Дата: 13.03.2019 16:47

Природна стихія не обминула населений пункт Колибаївської  ОТГ – с.Ходорівці.

Про результати стихії розказали небайдужі жителі села – Решетнік О.О., Білик В., Мельник Т.Я., які звернулися за допомогою про усунення   проблем з електропостачання до старости села Надюк Н. П., яка швидко  відреагувала  і  доповіла про звернення громадян голові ОТГ – Желізнику М. Д. Реакція була миттєва – піднято у «бойову» готовність місцевих «МНС-ників», на чолі з керівником – Чорненьким В. Є. Від жителів села хочеться сказати велике спасибі Грубі Г.Б., який після звернення очільника ОТГ – Михайла Дмитровича відповів позитивом. Негайно була направлена бригада РЕМ по ліквідації проблемних точок, яка вже на місці зіткнулася  з проблемами, до місця ліквідації причин шторму добратися було вкрай важко. Застрягла автовишка в багнюці, але хлопці вийшли з ситуації. Відрядно. Що при ліквідації проблемних точок постійно були присутні голова ОТГ – Михайло Дмитрович та його заступник – Довганюк Дмитро Миколайович.

За командою голови до його пропозиції підключилися староста та працівники дитячого садка (завідуюча – Самарджієва Т. М.) і приготували обід для ліквідаторів наслідків стихії, які без перерви працювали зранку до завершення роботи.

Приємно дякувати за увагу до них.