«СВЯТО ВЕСНИ - СВЯТО ЖІНОК»

Дата: 11.03.2019 08:33

Весна – це час надії і сподівання, це – радість і впевненість в своїх силах. З приходом перших весняних днів ми - жінки чекаємо на свято. Адже так як і Весна -  Жінка  це одвічна загадка природи. Як у кожній квітці в  кожній жінці є своя чарівність, привабливість, неповторність.

Свої музичні вітання для прекрасної статі села Смотрич презентували учаснки святкового концерту, який відбувся в переддень 8 Березня в Смотрицькому сільському клубі. Щоб якось відволіктися від буденного життя, кожен бажаючий міг прийти і поринути в святкову атмосферу.

Пісені вітання линули від учасників колективу народного та естрадного співу «Смотрицьке Сузіря», учасників театрального гуртка «Веселуха»- які діють при Смотрицькому закладі культури; від школярів Ходоровецької ЗОШ гурт «SMAIL»та від учасників художньої самодіяльності Княгиненського та Острівчанського  сільських клубів.

В цей день вітали дружин, мам, сестер, донечок. За побутовими клопотами та проблемами забуваємо, що ми – жінки. Весь час намагаємось бути сильними, а так хочеться бути ніжними та тендітними. Тож нехай кожна жінка почуває себе королевою кожен день, а чоловіки нехай дарують квіти не тільки на свято.

Сільський голова Михайло Желізник звернувся до представниць прекрасної статі з вітальним словом, побажав гарного весняного настрою, здоров’я та усмішок. «Завжди залишайтеся такими ж чарівними і прекрасними, радуйте своїх рідних та близьких і, головне, – будьте щасливими та коханими», - сказав Михайло  Желізник та з  нагоди свята вручив цінні подарунки учасницям художньої самодіяльності Смотрицького сільського клубу. Для Михайла Дмитровича це свято є особливим, оскільки, за його словами, жінки є першопочатком життя, вічним джерелом натхнення, бо саме вони — берегині родинного затишку, добробуту та злагоди.

Від народного депутата України Володимира Мельниченка подарували квіти усім присутнім жінкам у залі. А також вручено білети на весняний концерт української виконавиці, заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової. Це ліричні і веселі пісні російською та українською мовами. Спів для душі лунав 8 березня в залі міського Будинку культури.

Урочисте дійство продовжилось святковою дискотекою.

«Жінка. Весна. Любов.»

8 березня у Острівчанській бібліотеці відбулося свято присвячене Міжнародному Жіночому Дню 8 березня «Жінка. Весна. Любов.» Зі святом весни, з Днем 8 березня  усіх присутніх привітала староста Колибаївської громади Наталія Павлівна Надюк. У  святі взяли участь найталановитіша молодь села.