«Талановитого та справжнього забути неможливо»

Дата: 04.03.2019 08:49

1 березня  у Острівчанській бібліотеці  вшановуючи  пам’ять відомого українського поета, композитора, співака Володимира Івасюка було проведено  літературно-музична годину «Талановитого та справжнього забути неможливо»  присвячену 70 річчю від дня народження поета.

Катя Семенюк виконала пісню на слова В.Івасюка «Червона рута», Аміна  Осташевська та Аня Зюбрицька  декламували вірші присвячені пам’яті поета та композитора.

Також бібліотекарі  Колибаївської громади розповіли про життєвий та творчий шлях композитора.

Володимир Івасюк  у житті  мав щастя від творчості і від того, що зла нікому не чинив, нікому не заздрив і невтомно працював для своєї доби і рідного народу.  Ну, а пісня? Його пісня  Є І БУДЕ ПОМІЖ НАС!