В Колибаївській ОТГ провели навчання правил пожежної безпеки.

Дата: 01.03.2019 11:57

За статистикою, більшість пожеж, пов’язаних із загибеллю людей, виникає саме у житловому секторі. Незважаючи на постійні застереження, люди не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки.А це рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків.

Основними причинами пожеж у житловому секторі є необережне поводження громадян із вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації печей та димоходів, порушення правил експлуатації побутових електроприладів, коротке замикання електромережі.

З метою активізації агітаційно-масової, роз’яснювальної роботи серед населення з питань безпеки життєдіяльності, недопущення випадків травмування та загибелі людей під час пожеж заступником начальника 6 ДПРЧ капітаном служби цивільного захисту Гули О. М., спільно з фахівцем із соціальної роботи Зюбрицькою Г. О., 1 березня 2019 року організовано відпрацювання населених пунктів та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті. Також особлива увага зверталася на громадські місця Колибаївської об‘єднаної територіальної громади: ЗЗСО, ЗДО та амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

В ході відпрацювання проведено роз’яснювальну роботу з соціально незахищеними верствами населення: одиноко-пристарілих, одиноких громадян, багатодітних сімей, та матерів одиночок з якими проведено бесіди та інструктажі. Розроблені та розповсюджені листівки та пам’ятки з текстами застережного характеру.

Працівники 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій обл. звертаються до Колибаївської об‘єднаної територіальної громади з проханням бути обережними у поводженні з вогнем, дбати про безпеку свого життя та оточуючих людей. Потрібно пам'ятати людська необережність у поводженні з вогнем, порушення правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в побуті - від цього один крок до біди.