«Герої не вмирають…Просто йдуть…»

Дата: 19.02.2019 11:01

У ці дні ми відзначаємо 5-ту Річницю трагічних подій на Майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності, 18-20 лютого було поранено більше як 1000 людей, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною Сотнею.

Небесна Сотня це українці, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом. Тому, 19 лютого 2019 року у бібліотеках Колибаївської ОТГ були проведені заходи, година-спогад «Герої не вмирають…Просто йдуть» та оформлена тематична виставка «Герої не вмирають». На заході були присутні учні шкіл. Бібліотекарі розповіли про події на Майдані, які відбувались протягом 18-20 лютого 2014 року та загиблих героїв-земляків Корнєєва А. П. і Васільцова В. По завершенні заходу присутні переглянули документальне відео про Корнєєва А. П.