«Тільки кохання між нами..»

Дата: 14.02.2019 12:22

Саме таку назву мав вечір відпочинку і розваг для молоді, який пройшов в Колибаївському СБК 13 лютого 2019 року, якраз на передодні чудового, романтичного свята – Дня закоханих.

Працівники будинку культури підготували для гостей свята розважальну програму, яка включала не тільки запальну дискотеку, а й оригінальні конкурси та розваги. Так, на початку вечора, було оголошено конкурс на найоригінальніше селфі в дусі свята кохання. Не обійшлося без танцювального батлу між дівчатами і хлопцями. Також, як завжди, було підготовлено яскраву фото-зону, де всі бажаючі можуть сфотографуватися на пам‘ять про цей веселий вечір. Усім учасникам та переможцям працівники будинку культури підготували та подарували солодкі валентинки.