Колибаївська ОТГ візьме участь в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах».

Дата: 21.01.2019 14:02

Зі 147 претендентів до участі в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» Програми «U-LEAD з Європою» Колибаївська об‘єднана територіальна громада увійшла в 30 об'єднаних територіальних громад шести областей України, які прийматимуть участь в тренінгах та ін.. Ініціатива впроваджується спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Проект триватиме до кінця жовтня 2019 року.

Ініціатива охоплює широке коло питань:

• Розробка проектів законодавчих пропозицій щодо системи місцевого цивільного захисту та діяльності добровільних пожежних бригад (ДПБ) на національному та місцевому рівнях;
  • Підтримка розробки детальних місцевих планів безпеки за допомогою міжнародних та національних експертів;
  • Підготовка керівництва ОТГ для управління діяльністю в системі цивільного захисту та порятунку;
  • Підготовка ДПБ відібраних ОТГ для ефективного реагування на надзвичайні ситуації.
  • Тренінги для тренерів з числа співробітників ДСНС України та зовнішніх експертів задля подальшого поширення передового досвіду та кращих практик.