Співпраця Колибаївської ОТГ та Консультативної місії Європейського Союзу.

Дата: 15.01.2019 10:47

14 січня 2019 року представники Європейського Союзу, а саме: Старший радник по взаємодії поліції і громади Консультативної місії Європейського Союзу - Вільям Брейм,  радники – Адріан Смайлс та Джеймс Ферклоус завітали в Колибаївську об‘єднану територіальну громаду щоб особисто провідати колег та дізнатись про успіхи та перспективні напрямки роботи відкритої рік тому поліцейської станції.

Також були присутні представники обласного та районного керівництва національної поліції. Приймав поважних гостей голова громади Михайло Желізник. Який розповів присутнім про взаємодію та співпрацю між поліцією та жителями громади, про досягнення та проблемні моменти у цій діяльності.

Як зазначив присутній на зустрічі начальник дільничих інспекторів області Берко Вадим що роботу саме дільничих Кам’янець - Подільського районного відділення, до складу якого поліцейська станція Колибаївської громади, визнано найкращою в області за результатами 2018 року.

За результатами зустрічі було прийнято рішення про подальшу тісну та всебічну співпрацю, взаємодію, підтримку і допомогу між керівництвом громади, представниками Консультативної місії та працівниками національної поліції, задля підвищення рівня довіри, охорони громадського порядку, забезпечення комфортного та безпечного життя громадян.