«Подільська Маланка»

Дата: 14.01.2019 10:01

13 січня 2019 року колективи Колибаївської об‘єднаної територіальної громади: народний аматорський колектив української пісні «Подільське перевесло» (с.Колибаївка) та колектив народного та естрадного співу «Смотрицьке сузір‘я» (с.Смотрич) прийняли участь у регіональному фольклорному фестивалі «Подільська Маланка» який проходив в м.Кам‘янець-Подільський.

У рамках фестивалю «Подільська Маланка» відбулась святкова хода вулицями міста та фольклорне дійство в парку Героїв Євромайдану.

Колективи Колибаївської  об‘єднаної територіальної громади: народний аматорський колектив української пісні «Подільське перевесло» та колектив народного та естрадного співу «Смотрицьке сузір‘я»  були нагороджені дипломами та цінними подарунками за участь від міського голови Михайла Сімашкевича.