ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.01.2019 09:52

Громадське обговорення.

3 січня 2019 року о 12:00 годині в приміщенні  Ходоровецької сільської ради відбулося громадське обговорення містобудівної документації – генеральних планів сіл Ходорівці, Острівчани та Княгинин, оголошення про яке було опубліковано 30 листопада 2018 року в газеті «Край Кам‘янецький». На обговоренні були присутні заступник голови громади Дмитро Миколайович Довганюк, працівники апарату сільської ради, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Григор’єв Василь Михайлович, директор ТЗОВ «Джафар» - Артнаєв Петро Михайлович, жителі сіл та керівники агропромислових підприємств нашої громади.

Розпочав обговорення – заступник сільського голови,  Дмитро Миколайович  зосередив увагу на важливості виготовлення генеральних планів сіл громади яке дасть змогу прозорого розвитку та планування території, встановлення чітких правил її використання. В подальшому це призведе до ефективного використання земель та позитивно вплине на соціально – економічний розвиток громади в цілому. В контексті обговорення містобудівної документації – генеральних планів сіл Дмитро Миколайович вислухав всі пропозиції з боку присутніх жителів громади та представників аграріїв.

Запрошений головний архітектор проекту Жорін Віталій Володимирович повідомив, що містобудівна документація була розроблена відповідно до вимог державних норм, правил та стандартів. Розповів про основні напрямки проведеної роботи та відповів на питання які виникали під час жвавого обговорення.