Зі святом!

Дата: 29.12.2018 08:17

Веселих свят і щасливого Нового року!

Від усього серця вітаю Вас із самим довгоочікуваним і світлим святомНовим 2019 роком!  Це усіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.
     Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
     Напередодні Нового Року  прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим Роком!

З повагою сільський голова                             М. Желізник

«Свято новорічне нам несе зима

Завдяки ініціативним мешканцям  Смотрицької громади, творчому колективу Смотрицького сільського клубу 29 грудня напередодні Нового року відбулося  новорічне свято для дітей та дорослих біля ялинки в Смотрицькому сільському клубі. Новорічне дійство розпочалося святковим новорічним концертом. Лунали того вечора новорічні пісні та колядки за участі учасників гуртка художньої самодіяльності «Смотрицьке Сузіря»: Ангеліни Грицюк, Інни Захарової, Аліни Явної, Даші Сєргєєвої, Тетяни Захарової, Тамари Яскун, Каріни Іванишиної, Наталі та Любові Лисюк, Анатолія Ляхоцького, Дмитра Ткачова, Андрія Захарова, Світлани Ленчевської.

Голова Колибаївської сільської ради Михайло Желізник наповнив новорічну торбинку подарунками для дітей, щиро привітав усіх присутніх із новорічно-різдвяними святами та побажав жителям громади миру, хай чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнять оселі сміхом і радістю, принесуть добро і злагоду. На свято завітали найменші жителі разом  із батьками, бабусями, дідусями.

Від сільських депутатів Юрія та Романа Захарових подарунком для дітей була проведена цікава конкурсно-розважальна програма від формації «АРТ градація» за участі казкових героїв: Веселий Сніговик, Елля,, Дід Мороз.

Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах,  водили хороводи, співали пісні, із задоволенням складали логічну вітальну новорічну картину, активно розділившись на дві команди здійснювали годівлю чарівного порося. Всі учасники новорічного карнавалу та учасники художньої самодіяльності отримали новорічні солодкі подарунки. Вдячністю для організаторів заходу був веселий сміх, море позитиву, океан радості від дітей. Ввечері відбувся бал-маскарад для дорослих із іграми, конкурсами, танцювальною дискотекою.

«Новорічний вогник»

30 грудня 2018 року в Княгининському сільському клубі зустрічали новий 2019 рік. В організації концерту приймав участь вокально-хореографічний колектив Княгининського СК «Княгинин girls»  та театральний гурт «Цирцея».

Зала клубу була святково прикрашена, а на сцені святковими вогнями майоріла новорічна ялинка.

Свято розпочалося з того, що всі присутні хором гучно та весело кликали Дідуся Мороза.

Дід Мороз почав свою промову з красивого привітання, після чого запросив усіх малят до новорічного хороводу навколо ялиночки.

Після хороводу Дід Мороз перебрався до своєї резиденції - фотозони, (що створили до свята) де кожен малюк присідав до Дідуся Мороза  розповідав про свої новорічні побажання та отримував від Дідуся подаруночки.

Після чого Дідусь Мороз та Снігуронька подарували усім новорічний концерт.

Глядачам було представлено «Новорічний вогник», на якому  виконували різноманітні пісні у тому числі «Україна колядує» пісня «Зима» та багато інших.

Усі глядачі були у захваті від святкової, новорічної та казкової атмосфери, що царювала у залі Княгининського сільського клубу.

« Новорічні вечорниці»

Будь-яке  свято – родинне, державне чи інше – можна відзначати по-різному: на сучасний лад або так, як водилося у давнину, з дотриманням гарних традицій і звичаїв. Саме так, у родинній атмосфері, у Острівчанській бібліотеці було проведено «Новорічні вечорниці», під час яких відтворили красу народних звичаїв, вшанували рідну мову, народну пісню та обряди наших дідів і прадідів, зберігши свою національну культуру. А хіба ж є вечорниці без співу і танцю? Пісня за піснею, гарні та моторні  красуні-дівчата, дзвінкоголосі хлопці – усе злилося в неперевершене видовище!