Фестиваль "Червона рута" 2018 р.

Дата: 14.12.2018 10:22

"Якщо сильно чогось хочеш і  наполегливо працюєш,

то обов'язково  дійдеш до своєї мрії..."

Саме з таким настроєм працювали дівчата з гурту "ТАКДеН" Колибаївського будинку культури. І не марно старались...

8-9 грудня 2018 року вони поїхали підкорювати столичну сцену на відомому всім Всеукраїнському фестивалі "Червона Рута". І вони таки підкорили її! Підкорили своїм виконанням, своєю харизмою та дівочою безпосередністю суворе журі конкурсу.  Стали фіналістами та переможцями Київського відбіркового туру та мали змогу виступити перед великою аудиторією глядачів на Гала - концерті знаменитого фестивалю. Для дівчат та їх керівника, Грузєва Юрія Михайловича, це був безцінний досвід. Змога виступати на одній сцені з дорослими, професійними групами, зарядила їх позитивом, подарувала натхнення до подальшої творчої праці, а також багато нових знайомств з творчими людьми із різних куточків нашої України.

Вітаємо їх та бажаємо нових творчих злетів!