Візит депутата!

Дата: 12.12.2018 10:43

12 грудня 2018 року з робочим візитом завітав у Колибаївську об‘єднану територіальну громаду народний депутат України Володимир Володимирович Мельниченко, де відвідав нещодавно встановлену вежу стільникового зв‘язку.

Близько двох років велися перемовини із керівництвом компанії "Київстар" щодо будівництва вежі для посилення мобільного зв'язку на території Колибаївки та наближених сіл.
    Нарешті маємо позитивний результат, вже сьогодні по всій території Колибаївської ОТГ якість зв'язку та мобільного інтернету на належному рівні.

На зустрічі з мешканцями села народний депутат пообіцяв, що в 2019 році буде реконструкція Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.., яка передбачає в собі перекриття даху, утеплення фасаду, встановлення протипожежних засобів.

Також відвідав село Княгинин, де одним з наболілих питань жителів  села було подальше існування ФАПу, та Володимир Володимирович запевнив усіх присутніх, що закривати ФАП ніхто не буде. Під час спілкування із мешканцями села народний депутат повідомив про пріоритетні напрямки роботи, а саме:

• збереження і відновлення ФАПів;
  • ремонт доріг;
  •  придбання нового шкільного автобуса для Ходоровецької ЗОШ.

Буде усе робити, щоб на наступний рік виконати ці завдання.

Користуючись нагодою привітав жителів громади з прийдешніми святами і побажав миру та злагоди в їхніх сім‘ях.