Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2018 08:37

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування, святом демократичного суспільства і народовладдя!

Цього дня свято у депутатів, працівників сільської ради, членів виконавчого комітету. Ви найближчі до людей, і саме Ви вирішуєте найболючіші питання мешканців нашої громади.    Щиро за це Вам дякуємо.
     Нехай людська вдячність та повага стануть нагородою за Вашу працю задля розбудови Української Держави.
     Бажаємо Вам всіляких гараздів, міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди у Ваших родинах, наполегливості, мужності, нових здобутків на благо України та нашого краю, віри у наш народ та краще майбуття!

Сільський голова                                                                М. Желізник