ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ!

Дата: 04.12.2018 15:49

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

4 грудня 2018 року, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та Дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, які щорічно відзначаються 1 грудня, працівником Центру соціальної служби для сім‘ї, дітей та молоді, Колибаївської ОТГ Зюбрицькою Г. О. для учнів 7-8 класів в усіх закладах загальної середньої освіти громади здійснено анкетування та проведена лекція на тему: «ТИ і ВІЛ»; «Вбережи себе від ВІЛ/СНІДУ», «ВІЛ-інфекція БЕЗПЕЧНА при СПІЛКУВАННІ – страх безпідставний».  На початку зустрічей учні отримали червоні стрічки як символ анти СНІДівського руху та символ солідарності із ВІЛ-позитивними людьми. До уваги школярів був представлений відеофільм “GIA” із даної теми, після перегляду якого, вони мали змогу обговорити його та отримати відповіді на питання. А наприкінці зустрічей учні взяли участь у анонімному опитуванні.