Семінар-практикум.

Дата: 30.11.2018 09:04

«Застосування пісочної терапії в роботі з дошкільниками».

Згідно річного плану регіонального методобєднання закладів дошкільної освіти Колибаївської с/р ОТГ 30 листопада, відбувся семінар-практикум за темою «Застосування пісочної терапії в роботі з дошкільниками» на базі Колибаївського ЗДО «Янголятко». Піскова терапія-це практичний метод, за допомогою якого можна відігравати те, що не усвідомлюється дитиною. Пісок діє на дітей, як магніт. А якщо до цього спрямувати дитяче мислення, уяву, та ще й додати мініатюрні фігурки, іграшки, тоді з’являється цілий світ, і дитина повністю поринає у гру. Дуже яскраво це відбулось на занятті «Подорож до пісочної країни», яке підготувала та провела вихователь Бешлей Л.Б. Малята «оживляли» пісок та використовували для ліплення піщаних виробів, вони відчували себе археологами, бо шукали у пісках загублені скарби, допомагали Пісочній Феї –вихователь Пилипчук Л.В- для того, щоб потрапити у пісочну країну, виконували різні завдання, за що вони і отримали пісочне печиво. Дітям було цікаво та весело, а учасникам семінару доступно показано інтегроване заняття, в якому було поєднано різні форми та методи роботи з дітьми.