Свято сіл Колибаївка та Ходорівці.

Дата: 21.11.2018 08:12

21 листопада – День святого Михайла або Собор святого архистратига Михаїла.

Сьогодні Колибаївська громада відзначає свято церкви святого Архистратига Михаїла.

Християни відзначають день Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Архистратиг Михаїл, ім’я якого означає «хто, як Бог?» Або «хто рівний Богові?» є вождем Небесних сил, тому і називається архистратигом, тобто воєначальником сил Господніх. Коли одержимий гордістю Денниця повстав проти Бога й потягнув за собою безліч інших духів, тоді святий архистратиг Михайло явився захисником Божої слави, закликав інших ангелів повстати проти зла і перебувати в покорі Господу. У церковних співах він оспівується як «ангельських ликів чиноначальник», «Трисонячного Божества повстанець». Сьогоднішнє свято носить назву собору, тому що в цей день прославляються всі безплотні сили Небесні.

Це свято – головне з усіх свят на честь святих ангелів. У просторіччі він іменується Михайловим днем і дуже шанується віруючими людьми.

Архангеле Божий, святий Михаїле,

Шануєм ми свято Твоє.

І славимо Бога, що дав в допомогу

Нам ангельське військо святе.

Сільський голова                                                                           М. Желізник.

«МОЄ  СЕЛО - НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ НА ЗЕМЛІ»

Щорічно за традицією, 21 листопада, мешканці села Колибаївка відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

На свято завітали гості з Запорізької області, заступник голови Мелітопольської районної ради, сільські голови та директора підприємств. Перед святковим концертом учасники делегації мали змогу відвідати Пожежне ДЕПО, Амбулаторію загальної практики  сімейної медицини, Поліцейську станцію Кам‘янець-Подільського РВП в с. Колибаївка, та адміністративне приміщення с. Колибаївка. По завершенні бесіди всіх гостей запросили на брейк – каву, та святковий концерт.

Урочиста частина свята відбулась у приміщенні Колибаївського Будинку культури, де було гарно оздоблена фото-зона в стилі свята на фоні якої фотографувались всі бажаючі.

Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Із теплими словами до своїх односельців звернувся сільський голова Михайло Желізник. Вітаючи односельчан зі святом, Михайло Дмитрович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування та нагородив почесними грамотами та пам‘ятними подарунками найкращих представників села.

Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

З привітаннями виступили вихованці Колибаївського CБК  Гурт «ТАКДеН», та запрошені Академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля».

Святковий концерт та невимушена атмосфера свята в душі у кожного залишила незабутні враженні та масу позитивних емоцій!

22 листопада 2018 р. о 17:00 в Ходоровецькому СБК  відбувся святковий концерт

«НАЧЕ ПИСАНКА СЕЛО!»

На концерті був присутній сільський голова Михайло Желізник, який привітав всіх жителів зі святом та вручив грамоти та цінні подарунки. Також відзначив подяками керівників місцевих підприємств: Ваната Андрія Петровича –директора ПП«АВАНТ-АГРО», Бабій Ярославу Василівну – директора ТзОВ «АГРО-СЛАВА 2017» та Таєнчука Володимира Васильовича - приватного підприємця.

Хвилиною мовчання вшанували загиблого односельчанина – Наглюка Романа Миколайовича.

Не залишили байдужими присутніх спеціально запрошені на свято Народний аматорський театр Української пісні «Петридава»  та студентки 4 курсу коледжу культури та мистецтв, спеціалізація ВТЗ - гурт «3D».