День Гідності та Свободи в Україні!

Дата: 21.11.2018 08:08

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Із нагоди відзначення 5 річниці Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Сільський голова                                            М. Желізник

"Нам пам'ять стукає в серця"

День Гідності та Свободи відзначали у Ходоровецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Сьогодні я молюсь за Україну,

За всіх померлих і за всіх живих

Які, будь - що боронять Україну,

Допоки стукіт серця не затих.

«Герої не вмирають»

21 листопада 2018 року в Княгининському сільському клубі  за участі ЗДО «Краплинка» відбувся виховний захід до Дня гідності і свободи.

Учасникам була представлена презентація в якій розкривалася суть даного свята ,коли та як проводилися обговорювання про прийняття  закону про святкування  Дня гідності і свободи.
    Також декламували вірші про неньку Україну, про рідну Батьківщину.

Було створено куточок пам’яті загиблих героїв Небесної сотні, де були представлені вирізки з газет та найперша інформація про такі сумні події у нашій країні, а також вірші сучасних письменників рядки яких змушують пишатись тими хто відстояв перемогу Революції Гідності та мужньо та  безстрашно захищає нашу країну.

Хвилиною мовчання вшановували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні.

На закінчення учасниці колективу Княгинин girls декламували вірш «Герої не вмирають» в пам’ять про загиблих на майдані.