Шановні працівники культури!

Дата: 09.11.2018 08:19

Щиро і сердечно вітаєм вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашої громади,  нашого народу.

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури громади. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.  Завдяки вам звершуються великі діяння!

Культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Нашій громаді  потрібна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубників, бібліотекарів, правди і краси. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Тож нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість  натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить Вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!

Сільський голова                                                      М. Желізник

9 листопада 2018 року з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у відділі освіти, культури, охорони здоров‘я та соціального захисту населення Колибаївської об‘єднаної територіальної громади відбулася РЕСПЕКТ-ЗУСТРІЧ з працівниками закладів культури громади на тему: «Креативність та творчі успіхи».

Під час зустрічі обговорювались результати творчої діяльності 2018 року та плани на майбутнє. У цікавій формі змогли подати свої досягнення та побажання на майбутнє. В кінці зустрічі всі отримали цінні подарунки від голови.