Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 02.11.2018 16:10

В Цей день вшановують працівників соціальної сфери, як ангелів добра, що опікуються життєво важливими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей.

Завдяки Вашим знанням, професіоналізму, багатому досвіду роботи щоденно отримують кваліфіковану допомогу ті громадяни громади, які найбільше її потребують.

Соціальна праця скромна і негучна, але сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла. Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашою життя, надійною опорою для тих, хто потребує милосердя і допомоги.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров`я, сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці та Божого благословення у всіх починаннях.

Сільський голова                                                                                          М. Желізник