Спільна справа на користь громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.

Дата: 06.11.2018 12:56

6 листопада 2018 року, в рамках проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територій, в селі Колибаївка  відбувся благоустрій, участь у якому із задоволенням взяли працівники апарату сільської ради, закладів освіти та дошкільної освіти громади.

До цієї благородної справи благоустрою та поліпшення санітарного стану довкілля села долучилася вся дружня родина, адже проблеми довкілля турбують всіх – від малого, до - великого.

Прибиранням були охоплений парк, пришкільні ділянки, територія школи.

Працювали всі і всюди…

«Всі ми прагнемо досягти спільної мети – зробити наше рідне село чистим і ошатним. То ж не будьмо байдужими до проблем довкілля!» .

З натхненням працювали вчителі та учні, бо з роками стає все дедалі актуальнішим вислів Антуана де Сент–Екзюпері: «Встав зранку, вмився, привів у порядок себе - приведи в порядок і свою планету».

Давайте почнемо робити світ кращим із себе, підтримаємо потаємну мрію кожного з нас - жити в чистому світі з чистими думками.