ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 17.10.2018 16:51

Колибаївська сільська рада повідомляє про припинення діяльності юридичної особи Княгининської загальноосвітньої школи І ступеня Колибаївської сільської ради Кам’янець – Подільського р-н Хмельницької обл.. ( код ЄДРПОУ 26495306), юридична адреса: вул.. І. Франка 1, с. Княгинин, Кам’янець – Подільського р-н, Хмельницької обл.. 32363, шляхом ліквідації рішенням 29 сесії VІІ скликання від 11.10.2018року.

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування цього повідомлення про прийняття рішення про припинення діяльності юридичної особи в результаті ліквідації. Письмові вимоги приймають за адресою: 32370, Кам’янець- Подільський р-н, с. Колибаївка, вул. Володимирська, 2а.