Свято сіл Острівчани та Червона Чагарівка.

Дата: 14.10.2018 11:38

Щиро вітаю вас зі святом Покрови Пречистої Богородиці – одним з найдавніших християнських свят!

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

Зі святом, бажаємо міцного здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичемо всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої громади та всієї України.
Щастя всім, радощів та благополуччя!

Сільський голова                                                          М. Желізник

«Моє село – моя родина»

14 жовтня 2018 року чудового осіннього дня, коли наша країна відзначає День захисника  України , День козацтва та свято Покрови,  у мальовничому селі  Острівчани відзначали свято села « Моє село – моя родина»

Гучними оплесками вітала громада почесних гостей: заступника голови Колибаївської громади Дмитра Довганюка , працівників відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення та старосту сіл Наталію Надюк.  Концертну програму для жителів села та його гостей підготувала  бібліотекар Віталіна Андрійчук, а працівники культури Колибаївської громади своїми виступами подарували гарний святковий настрій. Емоцій на святі вистачало. Кожен був задіяний у проведенні свята, адже село – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий  робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю».