З професійним святом вихователів та дошкільних працівників

Дата: 27.09.2018 11:51

Вітаємо всіх вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом !

Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.
    Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі жителі нашої громади пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
     Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!
     Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

Сільський голова                                                                М.Желізник

ЗДО "БАРВІНОК" 10 років

28 вересня 2018 року в жителів села Острівчани було подвійне свято відзначення Всеукраїнського дня дошкілля та 10 років з дня відкриття дошкільного навчального закладу «БАРВІНОК».

Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки значимою подією є 10 річниця з дня відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: староста сіл Наталія Надюк та начальниця відділу освіти, культури, охорони здоров‘я та соціального захисту населення Тетяна Стецюк.

Іменний торт-сюрприз став чудовим подарунком для дітвори, батьків та запрошених!

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність – таке завдання постало перед керівництвом садка та громади в цілому.