Свято села Смотрич

Дата: 27.09.2018 10:45

Християни візантійського обряду 27 вересня святкують Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

Святий хрест це вічно живий символ безконечної Божої любови до нас, грішних, символ Христової жертви, символ нашого відкуплення і спасення, символ Христової перемоги над смертю і дияволом. Віддаючи честь святому хресту, ми віддаємо честь Христовій жертві, мукам і смерті. Кладучи на собі знак святого хреста, ми кожного разу визнаємо свою віру в нашого Спасителя.
     Вітаємо з празником Воздвиження Чесного Хреста всіх християн.

Сільський голова                                                                              М. Желізник

28 вересня 2018 року Святкування Дня села

З кожним роком народні гуляння набирають обертів - участь беруть нові місцеві таланти, до заходу долучаються запрошені - Кам'янець-Подільський міський Будинок культури, захід збирає все більше гостей.

Голова Колибаївської об‘єднаної територіальної громади Михайло Желізник, віншуючи мешканців села Смотрич, побажав їм здоров‘я, Божих благословінь, достатку, миру в душах та серцях. Також сільський голова нагородив почесними грамотами та пам‘ятними подарунками найкращих представників села.