Свято села Княгинин

Дата: 21.09.2018 09:18

21 вересня святкує храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці село Княгинин. Колибаївська об‘єднана територіальна громада вітає всіх жителів села з цим великим святом.

Для кожної віруючої людини Різдво Богородиці – світле свято. Вітаєм вас з великим православним святом. Нехай велич і чистота цього свята подарують вам радість і щастя, а віра стане міцнішою. Бажаю, щоб в житті завжди було місце для великих і маленьких чудес.
                                          Громада святкує День села Княгинин!

Незвичайно приємним сюрпризом для жителів села став запрошений головою Колибаївської об’єднаної територіальної громади Желізником Мийхалом Дмитровичем   Хмельницької обласної філармонії Академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля»:

Художній керівник - Степан Дробіт.

Головний хормейстер - Катерина Дробіт.

Головний балетмейстер - Сергій Качуринець.

Керівник оркестру — лауреат міжнародного конкурсу - Богдан Балема.

На протязі півтори години ансамбль не переставав дивувати глядачів неймовірним виконанням народних пісень, чудовими запальними танцями, а оркестр вражав захоплюючою грою на музичних інструментах.

Запрошені артисти викликали фурор, в Княгининському СК не було де яблуку впасти, уся Колибаївська ОТГ святкувала День села разом з княгининчанами .

По закінченню концерту з промовою виступив голова Колибаївської ОТГ  Желізник Михайло Дмитрович, який висловив ансамблю «Козаки Поділля» величезну подяку від імені усіх жителів с.Княгинин.

Також  на святі відбулося нагородження учасників та  оголошення переможця конкурсу «Кращий господарський двір» села Княгинин, що проходив напередодні свята.

У конкурсі брали участь господарі дворів:

1. Андійчук Василь та Попович Валентина;

2. Олійник Анатолій та Олійник Надія;

3. Гайдамащук Ніна.

Переможцем конкурсу «Кращий господарський двір» стала родина Андрійчука Василя Васильовича та Попович Валентини Петрівни.

Нагороджували учасників та переможців голова Колибаївської ОТГ Желізник Михайло Дмитрович та староста сіл Надюк Наталія Павлівна. Учасники конкурсу отримали подяку за участь, фотографії на загадку та невеличкі подарунки, а переможець - головний приз конкурсу - мультиварку.

На святі зібралася велика кількість глядачів, які ще довгий час ділилися своїми позитивними враженнями від концерту та висловлювали подяку за неймовірну організацію свята села Княгинин.

Після  концерту всі залишилися на танцювальному майданчику, де своїм професійним виконанням та розважальною музикою всіх вітали учасники гурту  «ДоРеМікс».