«Торгівля людьми: її причини і наслідки»..

Дата: 20.09.2018 15:52

20 вересня 2018 року фахівець Центру соціальної служби для сім‘ї, дітей та молоді, Колибаївської ОТГ Зюбрицька Г. О. для учнів 7-9 класів провела виховну годину на тему:  «Людина не товар», «Торгівля людьми, як запобігти?» . Ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними  способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми.
 Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
Щоб   привернути увагу, розповісти про ризики,  на які наражаються українці, також в Колибаївському ЗЗСО І-ІІ ст.. проведено практичне заняття: «Торгівля людьми: її причини і наслідки»..  Мета всіх заходів  -   підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Учні школи переглянули   відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Життя на продаж» та інші.