припинила діяльність, увійшла до складу Кам’янець-Подільської громади

з Днем фізичної культури та спорту!

Дата: 07.09.2018 10:30

Вітаємо вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Рівне багате спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігали і примножували славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашого краю.
     Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту.
    Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!
Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

У Княгинецькому ЗДО «Краплинка» відбулися заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту, малюки радісно і активно відзначали це свято.