З Днем рятівника!

Дата: 17.09.2018 16:09

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем рятівника!

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавного значення – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Утверджуючи добро і милосердя, Ви  – справжні герої наших днів, які з честю виконують покладені на Вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається Вам здоров’ям, щастям та добром.

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за зразкове виконання службових обов’язків під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника,

14 вересня 2018 року в міському будинку культури нагородили грамотою Колибаївської сільської ради:

• Медвецького Юрія Володимировича – водія місцевої пожежної охорони с. Ходорівці;
  • Кулявого Анатолія Вікторовича – водія місцевої пожежної охорони с. Ходорівці;
  • Кукурудзяка Романа Анатолійовича – водія місцевої пожежної охорони с. Ходорівці;
  • Пиячко Петра Олександровича водія місцевої пожежної охорони с. Ходорівці;
  • Гросарчука Водима Олександровича – старшого майстра ГДЗС 5 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, прапорщика служби цивільного захисту;
  • Скрипчука Андрія Олексійовича – старшину 6 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, прапорщика служби цивільного захисту.

Сільський голова                                             М. Желізник