Низький уклін, Вам, вчителі!

Дата: 31.08.2018 08:15

Серпень. Кінець літа. Ще мить, і покличе у школу галасливу дітвору веселий дзвоник. Милує очі буяння квітів на шкільних клумбах. Сьогодні 31 серпня 2018 року весь колектив Колибаївської ЗЗСО І-ІІ ступенів зібрався у святковій залі на особливу нараду .

Всіх присутніх охоплюють особливі почуття, адже сьогодні шкільну родину покидають наші вчителі -методисти, ветерани педагогічної праці – вчитель початкових класів Дудко Вікторія Броніславівна та вчитель зарубіжної літератури Нечитайло Любов Павлівна. Це педагоги від Бога, які віддали більшу частину свого життя благородній меті -  навчанню і вихованню підростаючого покоління.

50 років свого життя віддала школі Дудко Вікторія Броніславівна. Добра, справедлива, уважна, вимоглива – саме такою залишилась у серцях своїх вихованців Вікторія Броніславівна. У програмі  вчительки на першому місці було виховання  у  дітей людяності, культури, поваги до праці інших. Її учні завжди відрізнялися від інших тим, що завжди вміли гарно читати, писати, бездоганно декламувати вірші. Багато вихованців стали студентами різноманітних вузів, найбільше – педагогічних, а сьогодні - колегами своєї вчительки.

33 роки пропрацювала у нашій школі Нечитайло Любов Павлівна вчителем російської мови та зарубіжної літератури. За ці роки Любов Павлівна залучала учнів до участі в різних конкурсах, олімпіадах, де вони неодноразово займали призові місця. Вчитель започаткувала випуск шкільної газети «Перехрестя» і стала її редактором. Учні любили і поважали свою вчительку за те, що вона ніколи не підвищувала голосу, не ображала їх, а завжди намагалася зрозуміти і поважати маленьке «я» кожної дитини.

На сьогоднішньому святі педагогів-ветеранів щиро вітали та дякували їм директор школи Димчук Ларіса Антонівна, начальник відділу освіти Колибаївської ОТГ Стецюк Тетяна Миколаївна, яка передала слова щирої вдячності Вікторії Броніславівні від голови Колибаївської ОТГ Желізника Михайла Дмитровича, для якого вона стала першою вчителькою і другою мамою на тернистій дорозі до знань. Від імені голови райкому профспілки працівників освіти і науки України Желізника Дмитра Михайловича. зі словами щирої вдячності та шани звернулась голова профкому школи Червоногродська Галина Анатоліївна. Кожен із членів колективу щиро вітав мудрих наставників, адже більша частина колективу були самі учнями, а згодом стали батьками, дідусями і бабусями дітей яких навчали Вікторія Броніславівна та Любов Павлівна.

До сліз зворушені, всі присутні слухали виступи  Дудко В.Б. та Нечитайло Л.П., адже за стільки років спільної праці всі члени колективу стали справжньою родиною.

Шановні наші Любове Павлівно та Вікторіє Броніславівно, Ваш професійний шлях позначений невтомною самовідданою працею за для блага підростаючого покоління. Ваша педагогічна діяльність є взірцем працелюбності, яка в поєднанні з особистими  якостями та високим професійним рівнем забезпечили Вам повагу у керівництва, колег, батьків та учнів. Ми радіємо з того, що мали честь працювати разом з Вами протягом багатьох років. Ви мудрі наставники, хороші колеги, доброзичливі люди з великої літери. Всі роки Вашої праці залишаться  у добрих спогадах Ваших вдячних учнів, їхніх батьків та у наших спільних справах. Низький уклін, Вам шановні вчителі, за невтомну працю у навчанні і вихованні підростаючого покоління нашої незалежної України.