Перше спільне відпрацювання!

Дата: 31.08.2018 14:14

31 серпня 2018 року працівники Кам'янець-Подільського райвідділу поліції, під керівництвом виконуючого обов'язки начальника УПД ГУНП в Хмельницькій області підполковника поліції Вадима Михайловича Бирко, за участі членів новоствореного громадського формування "Опора", провели комплексне відпрацювання населених пунктів, що входять до Колибаївської ОТГ.

В ході відпрацювання було перевірено 25 власників мисливської зброї,  під час яких було вилучено одну мисливську рушницю, яка зберігалась поза сейфом, та на порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.191 КУпАП. Перевірено раніше судимих осіб, умовно засуджених осіб та неблагополучні сім‘ї. Також в ході відпрацювання виявлено водія, який керував власним авто в стані алкогольного сп'яніння, за що працівники поліції склали відносно останнього протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП.