"Капітальний ремонт покрівлі та утеплення перекриття Ходорівецької загально освітньої школи"

Дата: 28.08.2018 14:10

28 серпня 2018 року голова Колибаївської об‘єднаної територіальної громади Михайло Желізник спільно з народними депутатами України Володимиром Мельниченко відвідали с. Ходорівці. Перевірили підготовку до нового навчального року та головне виконання ремонтних робіт з перекриття даху по проекту: «Капітальний ремонт покрівлі та утеплення перекриття Ходорівецької загально освітньої школи І-ІІІ ступенів по вул.. Шкільній, 15 в с.Ходорівці».

На зазначений проект були спрямовані кошти з державного бюджету відповідно п.5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад” затверджених постановою КМУ від 16.03.2016 року №200. Кошторисна вартість об‘єкта становить 1.385тис.грн. Школа перекрита сучасною та надійною метало-черепицею. Зросла енергоефективність приміщення, адже кошторисна документація передбачає утеплення перекриття мінеральною ватою товщиною 20 см. Що у свою чергу зменшить витрати на опалення школи та покращить температурний режим в класних кімнатах Ходоровецької «альма-мати».