День будівельника – вітання!

Дата: 13.08.2018 11:14

За сумлінне виконання зобов‘язань з капітального ремонту доріг в Колибаївській об‘єднаній територіальній громаді та з нагоди Дня будівельника НАГОРОДЖУЄТЬСЯ Директор ПП «Євро-99» Мартиросян Онік Андронікович.

Реалії сьогодення вимагають постійного контролю за реалізацією проектів як з боку громадськості так і збоку контролюючих органів. Так до усіх вище перерахованих об'єктів було приділено особливу увагу з боку професійних журналістів як місцевого так і національного рівнів. Якість виконання будівельних робіт перевірялась інспекторами технічного нагляду. Прискіпливо перевіряли хід виконання капітальних ремонтів комісії на чолі з народним депутатом України  В. Мельниченком. Всі перераховані інспектування та перевірки засвідчили, що завдяки фаховості, наполегливості, відповідальності та досвіду пана Мартиросяна, об’єкти капітального ремонту виконані підприємством «Євро-99» на оцінку «добре».