Патрульна поліція. Приєднуйся.

Дата: 03.08.2018 11:48

УВАГА! У тих, хто завжди мріяв про професію поліцейського з'явився шанс потрапити на службу до лав поліції Хмельниччини - з 3 серпня розпочався конкурсний відбір на посади до територіальних відділів Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області. Деталі набору ви можете переглянути на сайті:  https://nabir.np.gov.ua/.

Питання набору до поліцейських лав та делегування на службу активних та сумлінних представників громадянського суспільства, яким довіряє громада, обговорювалось на зустрічі 03.08.2018 року за участю заступника начальника ГУНП в Хмельницькій області підполковника поліції Валентина Білянського, заступника начальника Кам’янець-Подільського районного відділу поліції підполковника поліції Василя Лупійчука, дільничого офіцера поліції лейтенанта поліції Ільїна Дмитра із сільським головою Михайлом Желізником та заступником сільського голови Дмитром Довганюком, яка проходила у приміщенні Поліцейської станції Колибаївської сільської ради.

Валентин Білянський зауважив, що право на участь у конкурсі мають громадяни України віком від 18 років, які мають повну загальну середню освіту, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які володіють українською мовою.

#поліція_Хмельничиини #набір_на_службу