ДЕВ’ЯТЬ ОТГ ХМЕЛЬНИЧИНИ ЗНАЙШЛИ ПАРТНЕРІВ В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Дата: 22.06.2018 14:33

На Вінниччині підписали десять угод для ефективного співіснування територіальних громад.

У Вінниці обговорювали питання децентралізації та об'єднання територіальних громад.

22 червня на спільному виїзному семінарі органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей підписали Меморандуми про співпрацю. На семінарі «Добровільне об'єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи» якраз йшлося про основні моменти співробітництва між областями.

Голови обласних рад Вінниччини Анатолій Олійник та Хмельниччини Михайло Загородній наголосили на більш ефективній роботі об'єднаних громад, якщо співпраця буде дієвою.  Меморандум був підписаний між Колибаївською сільською об'єднаною територіальною громадою і Якушинецькою сільською об'єднаною територіальною громадою. Тепер об'єднана громада сусідньої області матиме змогу частіше їздити одна до одної з навчальними візитами, обмінюватися інформативними матеріалами, програмами, документами, організовуватимуть спільні заходи тощо.