Гордість громади

Дата: 25.06.2018 09:37

З 09 по 21 червня 2018 року у м. Очакові Миколаївської області на базі санаторія «Борисфен»  на березі Чорного моря відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості "Єдина родина".

За результатами другого етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності за сприяння ХОЦНТТУМ Тетяна Іваніцька, вихованка студії вокалу «Первоцвіт» Колибаївської ЗОШ І-ІІ ст.. (керівник Наталія Овчарук), безкоштовно взяла участь у фестивалі і виборола ІІ місце у номінації «Естрадний вокал, солісти» (середня вікова категорія).

Також Тетяна мала змогу  провести цікаві конкурсні дні, відвідати майстер-класи, незабутні ігрові програми, мати нові зустрічі, знайомства та ласкаве Чорне море.