З Днем молоді!

Дата: 24.06.2018 21:53

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
     Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.
     Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
      Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

24 червня 2018 року в Княгининському СК святкували  День Молоді.

Свято було заплановано нестандартним, так як це було не звичайне дійство, а товариський футбольний матч серед молоді.

Матч проводився на місцевому стадіоні.

У футбольному матчі приймали участь дві команди з сусідніх сіл Колибаївської об’єднаної територіальної громади. Одна з команд була з села Острівчани ,,Триумф’’, а інша команда господарів свята з села Княгинин ,,Юність’’.

Впродовж всього свята лунала гучна,весела, тематична музика, що підбадьорювала гравців до ще більш активної та  запальної гри.

Матч закінчився з не великим розривом у рахунку, на користь команди ,,Триумф’’ , обидві команди вразили всіх неймовірною грою, зарядили позитивними емоціями усіх присутніх.

Після матчу, усі гравці та вболівальники були запрошені до клубу для вручення нагород, Дипломів про участь у святі До Дня Молоді ,,Свято сміливості та натхнення’’ , а також переможці команда ,,Триумф’’ отримала кубок ,,Золота бутса’’.

Обидві команди були задоволені грою, команда с.Княгинин ,,Юність’’ була рада приймати таких гостей на своєму полі.

Проведене свято сподобало жителям села та залишило не забутні враження.