Глави МВС і Нацполіції передали дільничним офіцерам поліції нові службові авто.

Дата: 18.06.2018 13:27

16 червня, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди 95-ї річниці від дня створення служби дільничних інспекторів. У заході взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і Голова Національної поліції України  Сергій Князєв.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, для громадян, які живуть у сільській місцевості та у віддалених районах, дільничний офіцер поліції є чи не єдиною людино, до якої люди звертаються по захист і допомогу. Водночас поліцейська реформа, яка йде вже чотири роки, на думку українців, є однією з найбільш помітних і дієвих. Близько 40 відсотків громадян довіряють поліцейським.

«Це безпрецедентний рівень довіри, і так повинно бути. Довіра – це те, на чому базується ваша ефективність. Більше довіри – у вас більше авторитету і більше можливостей впливати на ситуацію», – наголосив глава МВС України.

За словами Голови Національної поліції України Сергія Князєва, дільничний інспектор поліції зазвичай є першим правоохоронцем, хто приходить на допомогу громадянам після їхнього звернення до поліції. Здебільшого, йдеться про населення невеликих міст, а також сільської місцевості, де основна частина жителів спілкується саме з дільничним інспектором поліції.

«Ми хочемо довести всьому суспільству, що дільничний поліцейський – це основа основ роботи поліції. Я впевнений: якщо ми маємо професійного дільничного інспектора і достатньо фахового працівника карного розшуку – оперативна обстановка у населених пунктах буде відповідно декриміналізована. Відтак, виросте довіра до Національної поліції, до системи правопорядку і до держави – у тому числі», – зазначив Сергій Князєв.

Очільники відомств вручили представникам регіональних підрозділів служби дільничних офіцерів поліції ключі від 20 нових службових автомобілів. Крім того, чотири автомобілі передані до підрозділів поліції охорони.

Сьогодні, 18 червня голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник разом із головою районної державної адміністрації Василем Сукачем та головою  районної ради Віктором Криваком взяли участь в урочистостях з нагоди 95-річчя з Дня створення служби дільничих офіцерів поліції, де нагородили грамотами кращих офіцерів. Серед них, був нагороджений дільничий Поліцейської станьції Кам‘янець-Подільської РВП Кам‘янець-Подільської РП Євген Надюк.