Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

"Дитинство - країна мрій!"

1 червня у Колибаївській об‘єднаній територіальній громаді був проведений захід до  Міжнародного дня захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали  хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Біля Колибаївського сільського будинку культури понад триста дітей із усієї громади взяли участь у заходах, організованих відділом освіти,  культури, охорони здоров‘я та соціального захисту населення.

Це і святковий концерт, який проводили казкові герої кіт Леопольд і мишенята, а також ігротека, аквагрим, тату-салон, повітряні кульки, батути, спортивні змагання, конкурс малюнку на асфальті. Кожен охочий зміг поласувати попкорном та солодкою ватою.

Діти – це майбутнє нашої країни. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Шановні батьки, дорогі діти. Дитинство – це чудова казкова пора. Шкода тільки, що закінчується вона швидко. Ключів, щоб повернутися у неї, на жаль, не знайшов ніхто. Тому, бажаємо вам вдосталь ним насолодитися. А нам, дорослим, потрібно зробити все, щоби дитинство наших дітей було щасливим та незабутнім.