День вишиванки

Дата: 17.05.2018 09:33

День вишиванки - це свято національної єдності, якє покликане зберегти народні традиції та об'єднати українців.З святом тебе, моя рідна Украіна!!!

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів.

Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: такого розмаїття вишиванок, як у третій четвер травня, ви не побачите ніде.

В нашій громаді проведено ряд заходів до Дня вишиванки....

Колибаївський ЗЗСО

Острівчанський ЗЗСО

"Я люблю Україну"

Ходоровецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 17 травня відзначав  Всесвітній день вишиванки.
Учні школи прийняли активну участь у флешмобі  "Я люблю Україну".
Це дало учням змогу поринути у красу української вишивки , адже з нею пов'язана вся багатовікова історія українського
народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє, адже вишиванка - це духовний
символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. Це – оберіг.