Міжнародний День Матері.

Дата: 11.05.2018 12:19

День Матері — міжнародне свято. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 1999 року, у другу неділю травня. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.

Безумовно, День Матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

«Нічого не треба, нічого не хочу від світу,

лише аби мати на білому світі жила».

11 травня в Колибаївському ЗЗСО відбувся святковий концерт присвячений  «Дню Матері» під назвою: «Нічого не треба, нічого не хочу від світу, лише аби мати на білому світі жила», який підготували учні 2-го класу разом з класним керівником Дудко Вікторією Броніславівною. До свята виготовили власноруч вітальні листівки для матерів, які подарували найріднішим людям. Розказали зворушливі вірші про очі своїх матерів, після яких музичний керівник Наталія Овчарук виконала пісню «Мамины глаза». Вікторія Броніславівна виконала пісню, під яку діти запрошували своїх матерів на «Мамин вальс». Нікого з присутніх не залишила байдужим святково прибрана зала та святкова атмосфера, яка була на святі.

« Мамо рідненька, голубко свята»

У травні , коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято - День матері. « Мамо рідненька, голубко свята» - під такою назвою в Острівчанській бібліотеці пройшов захід  присвячений Дню матері, організований бібліотекарями Колибаївської громади. Це свято повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері.